OK
0
Запитване
0,00 лв
0
Kоличка
0,00 лв
Зареждане…
Зареждане…
Запитване и поръчки са актуализирани!
Запитване и поръчки са актуализирани! Запитване и поръчки са актуализирани!
Артикулът не е на склад..
Съжаляваме, но артикулът не е наличен.
Home Office Hardware

100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports - 100 Mbit/s - 100BASE-X - Wired - 80000 m - 1550 nm - 0 - 70 °C

EAN: 882658029493
Номера на партида: GLC-FE-100ZX=
1 814,42 лв без ДДС
2 177,30 лв с ДДС
Не е наличен
Начини за плащане
Начини за доставка

100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports - 100 Mbit/s - 100BASE-X - Wired - 80000 m - 1550 nm - 0 - 70 °C

EAN:

882658029493

Номера на партида:

GLC-FE-100ZX=

Кабел технологии: 100BASE-X
Технология на свързване: Жичен
Максимална трансфер разстояние: 80000 м
Дължина на вълната: 1550 nm
Съответствие с индустриални стандарти: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Безопасност: Laser Class 1 21CFR1040
Излъчваща мощност: 2 - -3 dBmW
Форм фактор: SFP
Конектор: Dual LC
Тип влакна: SMF
покажи още
Идеални решения за вашия бизнес
Ще намерим оптималното решение за вашата фирма. Нашите търговски специалисти и предпродажбени експерти всекидневно избират продукти и услуги за нашите клиенти.
Експресна доставка на оборудване в цял свят
Гарантираме навременна доставка на вашето оборудване, където и да се намирате. Работим с глобални партньори, за да гарантираме, че логистиката ни е оптимизирана.
Гарантирана подкрепа за изпълнението
Ние предлагаме подкрепа при внедряването на решения във вашия бизнес. Нашите квалифицирани инженери ви помагат да управлявате ефективно инфраструктурата си.
Клиентът на първо място
Нашите експерти по RMA се справят бързо и ефективно с оплаквания и подмяна на оборудване, за да може бизнесът ви да работи безпроблемно.
Описание
GLC-FE-100ZX=
Спецификация
Мрежови възможности
Максимална скорост на предаване на данни  Максимална скорост на предаване на данни
100 Мбит/с
Тип кабел  Тип кабел
100BASE-X
Портове и Интерфейси
Технология на свързване  Технология на свързване
Жичен
Производителност
Максимално разстояние за предаване  Максимално разстояние за предаване
80000 м
Дължина на вълната  Дължина на вълната
1550 nm
Условия на работа
Работна температура  Работна температура
0 - 70 °C
Температура за съхранение  Температура за съхранение
-40 - 85 °C
Логистични данни
Код на хармонизираната система (HS) 
85176990
Други характеристики
Диапазон на предавана мощност 
-3 - 2 dBmW
Интерфейс  Интерфейс
SFP
Размери (ШхДхВ)  Размери (ШхДхВ)
13,4 x 56,5 x 8,5 мм
Тип влакна 
SMF
Избрани продукти
Бъдете актуални!
Присъединете се към нашия бюлетин и бъдете винаги в течение на нашите промоции и новини.

Като кликнете върху „Абониране“, вие приемате да получавате маркетингова информация на имейл адреса си. Администратор на вашите лични данни ще бъде Сенетик България ЕООД със седалище в бул."Е.И..Тотлебен" 53-55, 1606, София, България, Шоурум „Сенетик“, ж-к. Младост 4, бл.483 офис 10, 1715, София, България. Имате право да изискате достъп до личните си данни и да ги коригирате, изтривате или ограничавате обработването, както и да възразите срещу обработването. Подробна информация за обработването на лични данни може да намерите в декларацията за поверителност

Неправилен имейл адрес
Този имейл е потвърден.
Този имейл не е още потвърден.
Благодарим Ви!
Проверете входящата си поща – ще получите съобщение от нас, в което ще ви помолим да потвърдите абонамента си за бюлетина.
Партньорства
Начини на плащане
Начини на изпращане
Сертификати и отличия