0
Запитване
0,00 лв
0
Kоличка
0,00 лв
Зареждане…
Зареждане…
Запитване и поръчки са актуализирани!
Запитване и поръчки са актуализирани!Запитване и поръчки са актуализирани!
Артикулът не е на склад..
Съжаляваме, но артикулът не е наличен.

S-31DLC20D

Име на продукта: Mikrotik S-31DLC20D мрежов трансивърен модул 1250 Мбит/с SFP 1310 nm
EAN: 2610000002416
Номера на партида: S-31DLC20D
-32%
49,98 лв без ДДС
34,23 лв без ДДС
41,08 лв с ДДС
Наличност:
11-20 броя на склад
Доставка:
петък, 28 януари 2022 г.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Куриерска пратка  5,08 лв Изчисли
Описание
Прочети повече Mikrotik S-31DLC20D мрежов трансивърен модул 1250 Мбит/с SFP 1310 nm
Спецификация
Производителност
Максимална мрежова скорост на трансфер на данни 1250 Мбит/с  
Тип интерфейс SFP  
Fiber optic connector LC  
Максимална трансфер разстояние 20000 м  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Дължина на вълната 1310 nm  
Характеристики
Съвместими продукти RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S  

Актуални промоции
Бъдете актуални!
Присъединете се към нашия бюлетин и бъдете винаги в течение на нашите промоции и новини.

Като кликнете върху „Абониране“, вие приемате да получавате маркетингова информация на имейл адреса си. Администратор на вашите лични данни ще бъде Сенетик България ЕООД със седалище в бул."Е.И..Тотлебен" 53-55, 1606, София, България, Шоурум „Сенетик“, ж-к. Младост 4, бл.483 офис 10, 1715, София, България. Имате право да изискате достъп до личните си данни и да ги коригирате, изтривате или ограничавате обработването, както и да възразите срещу обработването. Подробна информация за обработването на лични данни може да намерите в декларацията за поверителност

Неправилен имейл адрес
Този имейл е потвърден.
Този имейл не е още потвърден.
Благодарим Ви!
Проверете входящата си поща – ще получите съобщение от нас, в което ще ви помолим да потвърдите абонамента си за бюлетина.
Партньорства
Начини на плащане
Начини на изпращане
EBA National Winner Banner