0
Запитване
0,00 лв
0
Kоличка
0,00 лв
Зареждане…
Зареждане…
Запитване и поръчки са актуализирани!
Запитване и поръчки са актуализирани! Запитване и поръчки са актуализирани!
Артикулът не е на склад..
Съжаляваме, но артикулът не е наличен.
Home Office Hardware

Cisco SFP-10G-ER-S мрежов трансивърен модул Оптично влакно 10000 Мбит/с SFP+ 1550 nm

EAN: 0882658782480
Номера на партида: SFP-10G-ER-S
SKU: 1059773
11 965,67 лв без ДДС
14 358,80 лв с ДДС
Не е наличен
Начини за плащане
Начини за доставка

Cisco SFP-10G-ER-S мрежов трансивърен модул Оптично влакно 10000 Мбит/с SFP+ 1550 nm

EAN:

0882658782480

Номера на партида:

SFP-10G-ER-S

SKU: 1059773

> SFP+ Оптично влакно 10000 Мбит/с

> Дължина на вълната: 1550 nm

> Поддръжка на горещо включване

Идеални решения за вашия бизнес
Ще намерим оптималното решение за вашата фирма. Нашите търговски специалисти и предпродажбени експерти всекидневно избират продукти и услуги за нашите клиенти.
Експресна доставка на оборудване в цял свят
Гарантираме навременна доставка на вашето оборудване, където и да се намирате. Работим с глобални партньори, за да гарантираме, че логистиката ни е оптимизирана.
Гарантирана подкрепа за изпълнението
Ние предлагаме подкрепа при внедряването на решения във вашия бизнес. Нашите квалифицирани инженери ви помагат да управлявате ефективно инфраструктурата си.
Клиентът на първо място
Нашите експерти по RMA се справят бързо и ефективно с оплаквания и подмяна на оборудване, за да може бизнесът ви да работи безпроблемно.
Описание
Cisco SFP-10G-ER-S. Тип SFP приемо-предавател: Оптично влакно, Максимална скорост на предаване на данни: 10000 Мбит/с, Тип интерфейс: SFP+. Сертификати: MSA. Ширина: 13,4 мм, Дълбочина: 56,5 мм, Височина: 8,5 мм. Брой включени продукти: 1 броя
Спецификация
Производителност
Тип SFP приемо-предавател 
Оптично влакно
покажи още
Максимална скорост на предаване на данни  Максимална скорост на предаване на данни
10000 Мбит/с
покажи още
Тип интерфейс 
SFP+
покажи още
Поддържа се единично влакно (SMF) 
Y
покажи още
Съединител за оптично влакно  Съединител за оптично влакно
LC
покажи още
Поддържани диаметри на оптични кабели (ядро/облицовка) 
9/125 µm
покажи още
Стандарт на SFP трансивър 
ER
покажи още
Дължина на вълната  Дължина на вълната
1550 nm
покажи още
Мрежови стандарти  Мрежови стандарти
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
покажи още
Авто MDI/MDI-X  Авто MDI/MDI-X
Y
покажи още
Характеристики
Поддръжка на горещо включване  Поддръжка на горещо включване
Y
покажи още
Сертификати 
MSA
покажи още
Тегло и размери
Ширина  Ширина
13,4 мм
покажи още
Дълбочина  Дълбочина
56,5 мм
покажи още
Височина  Височина
8,5 мм
покажи още
Опаковка - данни
Брой включени продукти  Брой включени продукти
1 броя
покажи още

Избрани продукти

Бъдете актуални!
Присъединете се към нашия бюлетин и бъдете винаги в течение на нашите промоции и новини.

Като кликнете върху „Абониране“, вие приемате да получавате маркетингова информация на имейл адреса си. Администратор на вашите лични данни ще бъде Сенетик България ЕООД със седалище в бул."Е.И..Тотлебен" 53-55, 1606, София, България, Шоурум „Сенетик“, ж-к. Младост 4, бл.483 офис 10, 1715, София, България. Имате право да изискате достъп до личните си данни и да ги коригирате, изтривате или ограничавате обработването, както и да възразите срещу обработването. Подробна информация за обработването на лични данни може да намерите в декларацията за поверителност

Неправилен имейл адрес
Този имейл е потвърден.
Този имейл не е още потвърден.
Благодарим Ви!
Проверете входящата си поща – ще получите съобщение от нас, в което ще ви помолим да потвърдите абонамента си за бюлетина.
Портал за дистрибутори
Всичко, което търсите.Присъединете
се към нас!
Senetic B2B
Senetic B2BПлатформа за бизнес клиентиПрисъединете
се към нас!
Начини на плащане
Начини на изпращане
Сертификати и отличия