0
Запитване
0,00 лв
0
Kоличка
0,00 лв
Зареждане…
Зареждане…
Запитване и поръчки са актуализирани!
Запитване и поръчки са актуализирани!Запитване и поръчки са актуализирани!
Артикулът не е на склад..
Съжаляваме, но артикулът не е наличен.

SFP-10G-LR

Име на продукта: Cisco SFP+ 10km LC мрежов трансивърен модул Оптично влакно 10000 Мбит/с SFP+ 1310 nm
EAN: 4054318495740
Номера на партида: SFP-10G-LR
-57%
7 473,49 лв без ДДС
3 233,76 лв без ДДС
3 880,51 лв с ДДС
Наличност:
11-20 С поръчка
Доставка:
понеделник, 25 юли 2022 г.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Куриерска пратка  5,52 лв Изчисли
Описание
Прочети повече Cisco SFP+ 10km LC мрежов трансивърен модул Оптично влакно 10000 Мбит/с SFP+ 1310 nm
Спецификация
Производителност
SFP transceiver type Оптично влакно  
Максимална мрежова скорост на трансфер на данни 10000 Мбит/с  
Тип интерфейс SFP+  
Поддържа се единично влакно (SMF) Да  
Fiber optic connector LC  
Стандарт на SFP трансивър LR  
Максимална трансфер разстояние 10000 м  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Дължина на вълната 1310 nm  
Tx дължина на вълната (макс.) 1260 nm  
Rx дължина на вълната (макс.) 1355 nm  
Tx power (min) -8,2 dBmW  
Tx power (max) 0,5 dBmW  
Rx power (min) -14,4 dBmW  
Rx power (max) 0,5 dBmW  
Характеристики
Цвят на продукта Алуминий  
Plug and Play Да  
Гореща смяна Да  
Енергийна консумация и управление
Консумирана мощност 1 W  
Устойчивост на външната среда
Работна температура -40 - 85 °C  
Тегло и размери
Ширина 13,4 мм  
Дълбочина 56,5 мм  
Височина 8,5 мм  
Тегло 75 г  

Актуални промоции
Бъдете актуални!
Присъединете се към нашия бюлетин и бъдете винаги в течение на нашите промоции и новини.

Като кликнете върху „Абониране“, вие приемате да получавате маркетингова информация на имейл адреса си. Администратор на вашите лични данни ще бъде Сенетик България ЕООД със седалище в бул."Е.И..Тотлебен" 53-55, 1606, София, България, Шоурум „Сенетик“, ж-к. Младост 4, бл.483 офис 10, 1715, София, България. Имате право да изискате достъп до личните си данни и да ги коригирате, изтривате или ограничавате обработването, както и да възразите срещу обработването. Подробна информация за обработването на лични данни може да намерите в декларацията за поверителност

Неправилен имейл адрес
Този имейл е потвърден.
Този имейл не е още потвърден.
Благодарим Ви!
Проверете входящата си поща – ще получите съобщение от нас, в което ще ви помолим да потвърдите абонамента си за бюлетина.
Партньорства
Начини на плащане
Начини на изпращане
EBA National Winner Banner