0
Запитване
0,00 лв
0
Kоличка
0,00 лв
Зареждане…
Зареждане…
Запитване и поръчки са актуализирани!
Запитване и поръчки са актуализирани!Запитване и поръчки са актуализирани!
Артикулът не е на склад..
Съжаляваме, но артикулът не е наличен.

SFP-10G-SR-S=

Име на продукта: Cisco SFP-10G-SR-S= мрежов трансивърен модул Оптично влакно 10000 Мбит/с SFP+ 850 nm
EAN: 882658782466
Номера на партида: SFP-10G-SR-S=
-76%
1 204,86 лв без ДДС
291,41 лв без ДДС
349,69 лв с ДДС
Наличност:
21-30 Бърза доставка
Доставка:
петък, 10 декември 2021 г.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Куриерска пратка  5,08 лв Изчисли
Описание
Прочети повече Cisco SFP-10G-SR-S= мрежов трансивърен модул Оптично влакно 10000 Мбит/с SFP+ 850 nm
Спецификация
Производителност
SFP transceiver type Оптично влакно  
Максимална мрежова скорост на трансфер на данни 10000 Мбит/с  
Тип интерфейс SFP+  
Поддържа се мултимодално влакно (MMF) Да  
Fiber optic connector LC  
Стандарт на SFP трансивър SR  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Дължина на вълната 850 nm  
Мрежов стандарт IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u  
Duplex system Пълен  
Auto MDI/MDI-X Да  
Характеристики
Поддръжка на горещо включване Да  
Сертификати MSA  
Устойчивост на външната среда
Работна температура -40 - 85 °C  
Температура за съхранение -40 - 85 °C  
Диапазон на влажноста при експлоатация 0 - 95%  
Относителна влажност при съхранение 0 - 95%  
Тегло и размери
Ширина 13,4 мм  
Дълбочина 56,5 мм  
Височина 8,5 мм  
Опаковка - данни
Брой включени продукти 1 броя  

Актуални промоции
Бъдете актуални!
Присъединете се към нашия бюлетин и бъдете винаги в течение на нашите промоции и новини.

Като кликнете върху „Абониране“, вие приемате да получавате маркетингова информация на имейл адреса си. Администратор на вашите лични данни ще бъде Сенетик България ЕООД със седалище в бул."Е.И..Тотлебен" 53-55, 1606, София, България, Шоурум „Сенетик“, ж-к. Младост 4, бл.483 офис 10, 1715, София, България. Имате право да изискате достъп до личните си данни и да ги коригирате, изтривате или ограничавате обработването, както и да възразите срещу обработването. Подробна информация за обработването на лични данни може да намерите в декларацията за поверителност

Неправилен имейл адрес
Този имейл е потвърден.
Този имейл не е още потвърден.
Благодарим Ви!
Проверете входящата си поща – ще получите съобщение от нас, в което ще ви помолим да потвърдите абонамента си за бюлетина.
Партньорства
Начини на плащане
Начини на изпращане
EBA National Winner Banner