0
Запитване
0,00 лв
0
Kоличка
0,00 лв
Зареждане…
Зареждане…
Запитване и поръчки са актуализирани!
Запитване и поръчки са актуализирани!Запитване и поръчки са актуализирани!
Артикулът не е на склад..
Съжаляваме, но артикулът не е наличен.

Cisco SFP-10G-SR= мрежов медиен конвертор 850 nm

Номера на партида: SFP-10G-SR=
EAN: 882658167003
Номера на партида: SFP-10G-SR=
-48%
1 724,16 лв без ДДС
888,74 лв без ДДС
1 066,49 лв с ДДС
Наличност:
50+ Бърза доставка
Доставка:
вторник, 14 декември 2021 г.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Куриерска пратка  5,08 лв Изчисли
Описание
Прочети повече Cisco SFP-10G-SR= мрежов медиен конвертор 850 nm
Спецификация
Производителност
SFP transceiver type Оптично влакно  
Максимална мрежова скорост на трансфер на данни 10000 Мбит/с  
Тип интерфейс SFP+  
Поддържа се мултимодално влакно (MMF) Да  
Fiber optic connector LC  
Стандарт на SFP трансивър SR  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Дължина на вълната 850 nm  
Характеристики
Plug and Play Да  
Гореща смяна Да  

Актуални промоции
Бъдете актуални!
Присъединете се към нашия бюлетин и бъдете винаги в течение на нашите промоции и новини.

Като кликнете върху „Абониране“, вие приемате да получавате маркетингова информация на имейл адреса си. Администратор на вашите лични данни ще бъде Сенетик България ЕООД със седалище в бул."Е.И..Тотлебен" 53-55, 1606, София, България, Шоурум „Сенетик“, ж-к. Младост 4, бл.483 офис 10, 1715, София, България. Имате право да изискате достъп до личните си данни и да ги коригирате, изтривате или ограничавате обработването, както и да възразите срещу обработването. Подробна информация за обработването на лични данни може да намерите в декларацията за поверителност

Неправилен имейл адрес
Този имейл е потвърден.
Този имейл не е още потвърден.
Благодарим Ви!
Проверете входящата си поща – ще получите съобщение от нас, в което ще ви помолим да потвърдите абонамента си за бюлетина.
Партньорства
Начини на плащане
Начини на изпращане
EBA National Winner Banner